Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56

Vizyonumuz

arcelik-servis-hakkimizda

Özel Arçelik Servis merkezi, hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden ve on yılı devirmeyi başarmış bir firmadır. Arçelik marka ürünlerinizi koruma altına alan ve ilgili servis çalışmaları ile birlikte kaliteyi sizinle buluşturan firmamız, deneyimli personeli ile de farkını ortaya koymaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven, bizim için önemli bir yere sahiptir ve bu iki detay üzerinde çok fazla duruyoruz.

Arçelik marka ürünleriniz ile birlikte sizleri de mutlu etmek adına beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veriyor ve sektörün en iyisi olmayı hak ediyoruz. Karakter sahibi bir firmayız ve bu karaktere zarar vermemek adına da sizlerin görüşleri doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz. Olumlu ve olumsuz yorumlarınız bizi daha güçlü hale getiriyor ve en azından sizlerin de yanımızda yer aldığını hissediyoruz.

Arçelik marka ürünlerinizin dilinden anlayan eğitimli personelimiz sayesinde sorunlar arttık kısa sürede geride kalıyor ve uygun rakamlar ile ilgili servis hizmeti sunuluyor. Hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen firmamızı sizler de dilediğiniz an ziyaret edebilir ve yetkili isimlerden bilgi alabilirsiniz. Sektörel gelişime de en iyi şekilde ayak uyduran ve bu gelişmeler ile birlikte standartları da en iyi şekilde yükselten firmamız, kaliteyi benimseyen deneyimli bir ekibe sahip ve bu ekiple de haftanın her günü sizleri buluşturmaya devam ediyor.

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır