Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56

Şişli Özel Protherm Kombi Servis

Protherm servis firması aracılığı ile alacağız hizmetlerde firmamız 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Yedek parça değişimleri müşterilerimizin canını çok fazla sıkıyor ve insanlar ürünlerde hiçbir şekilde değişiklik istemiyor ancak orijinal parçaların kullanımı sayesinde ürünleriniz daha kaliteli hale gelir ve bu kalite biraz daha üst seviyelere çıkar.

Protherm özel servis firması parça değişimlerindeki yaşadığını tedirginlik nedeniyle 1 yıl garanti hizmetini sizlere sunuyor ve tüm şüpheleri ortadan kaldırıyor. Protherm marka tüm ürünleriniz için kaliteli şekilde hizmet veren ve sorunsuz çözüm suna firmamız yıllardır bu sektördeki en iyi isimlerden bir tanesi olmayı başarmıştır.

Protherm markası ile yola çıkan firmamız bu kaliteye güveniyor ve marka değişimine gitmiyor. Yıllardır aynı marka ile çalışmak bizlere bu alanda tecrübe kazandırdı ve yaptığımız işlerde de bu tecrübeyi sizler de görebilirsiniz.

İşçilik kalitesi denilince akla gelen özel Şişli Protherm Servis firması 10 yılı aşkın süredir İstanbul halkı için servis hizmeti veriyor ve hiçbir zaman büyük şikayetler ile karşılaşmadığımızı da söylememiz gerekiyor. Şikayetler elbette oluyor ancak insanların güvenini kıracak ya da onların canını sıkacak boyuttaki sorun ya da şikayetler bizim kalitemizdeki bir firmada olmaz!

Protherm özel servis firması aracılığı ile sizler de bu kaliteye ulaşmak istiyorsanız 444 7 856 ile bizlere ulaşabilir ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır