Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56

Sarıyer’de Aynı Gün Franke Servis Hizmeti

Ankastre ürünler konusunda üst düzey ürünler ile karşımıza çıkan Franke markasını sizlere biraz olsun anlatmak istiyorum. Yıllardır bu markanın mutfak ürünlerinden hizmet alıyorum ve yıllar önce kullanmaya başladığım ürünler hala ilk günkü kalitesi ile bana hizmet vermeye devam ediyor. Elbette bunda bilinçli ürün kullanımın da etkisi çok büyük ancak asıl pay sahibinin uzun zamandır hizmet aldığım servis firması olduğunu da belirtmek istiyorum.

Özel Franke Servis Sarıyer firması ile ilk tanıştığım gün ürünlerimi henüz yeni satın aldığı gündü ve düzenli bakım hizmeti almak adına anlaşmamızı yaptık. Yıllardır Franke markasına ait farklı ürünlerim için bu adresten hizmet alıyorum ve şimdiye kadar hiçbir şekilde küçük ya da büyük bir sorun ile karşılaşmadım.

Franke Servis henüz onarım için faydalandığım bir firma değil çünkü öyle kaliteli işler yapıyorlar ki ürünlerin arızalanması neredeyse imkansız!

Bakım hizmetleri kadar onarım hizmetlerinin de kaliteli olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim çünkü işçilik anlamında kaliteli isimlerle hizmet veriyorlar ve bu anlamda sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum. Franke Servisi firmasına ulaşmak için tek yapmanız gereken web siteleri üzerinden formu doldurmak ve online olarak göndermek olacaktır ya da 444 7 856’yı tuşlayarak firmaya direkt olarak ulaşabilir, dilerseniz teknik destek hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Ekip çalışmasını en iyi şekilde yansıtan bu firmayı sizlere olduğu gibi yakın çevreme de tavsiye ediyorum.

WEB: https://www.onarimmerkezleri.com

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır