Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56

Sarıyer Philips Teknik Servisi

Süpürge satın almayı düşünüyorsanız tercihiniz her zaman Philips olmalıdır. En yüksek emiş gücüne sahip olan bu süpürgelerin size aradığınız hijyeni ve temizliği sonuna kadar sağlayacağını ifade etmek gerekir. Türkiye’nin en çok satan 15 toz torbasız süpürge modeliyle kıyaslanan Philips marka elektrik süpürgelerinin emiş gücü bakımından en iyisi olduğu yapılan testler sonucunda kanıtlanmıştır.

Philips marka süpürgelerin her zeminde ve her toz çeşidinde en iyi temizlik performansını sunduğu bilinmektedir. Alerjenler ve akla gelebilecek her türlü tozu en uygun çekişle yok eden bu süpürgelerin gücüne ve performansına kesinlikle hayran kalacaksınız. Buna ek olarak, filtre temizleme zamanı geldiğinde kullanıcıyı uyaran Philips marka süpürgelerin kalitesine hayran olmamak elde değildir. Philips marka süpürgeler ile alakalı her detay olumlu gibi gözükse de bu süpürgelerin de servis desteğine ihtiyacı bulunmaktadır.

Philips Servisi Neden Gerekli?
Kalitesi tartışılmaz olan Philips marka süpürgelerin birtakım sebeplerden dolayı arızalanması söz konusudur. Bu noktada, sorunu çözmek adına vakit kaybetmeden Philips Servis Sarıyer ile temas kurmalısınız. Süpürgenin yaşamış olduğu sorunu önce tespit eden Philips servisi; ardından en uygun yöntemlerle süpürgeyi eski haline getirmeye çalışmaktadır.

Her süpürge modelinde olduğu gibi Philips süpürgelerde de yedek parça ihtiyacı bulunmaktadır. Bir yıl süreyle parça ve işçilik garantisi sağlayan Philips servisi; İstanbul Sarıyer bölgesinde yaşayan vatandaşlarımıza 7/24 hizmet vermektedir.

WEB ADRESİ: https://www.servisp.com

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır