Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56

Neden Rowenta Süpürge Servisi Tercih Etmelisiniz?

Yaşam alanınızın temizliği adına Rowenta elektrikli süpürgelerden yana tercih yapmalısınız. Bugüne kadar binlerce insanın tercihi olan Rowenta; satış sonrası desteği ile de müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Rowenta Servis sayesinde elektrikli süpürgelerinizde meydana gelen tüm sorunları çözme şansına sahip olursunuz.

Elektrikli süpürgenizin bir anda çalışmaması karşısında panik yapmamalısınız. Çünkü, sizden kaynaklanan basit hatalardan dolayı süpürgeniz çalışmayabilir. Süpürgenizin fişinin prize tam olarak oturup oturmadığı noktasında gerekli kontrolleri yapmalısınız. Sonuç alamadığınız takdirde süpürgenizi farklı bir prizde tekrar çalıştırmayı denemelisiniz. Buna ek olarak, sigortalarınızı kontrol etmelisiniz. Süpürgenizin filtresini temizlemeniz gerekebilir. Ayrıca, toz hanesini temizlemeniz de gerekli olabilir. Bu işlemleri sırasıyla yaptıktan sonra elektrikli süpürgenizi tekrar çalıştırmalısınız. Ancak, süpürge çalışmıyorsa vakit kaybetmeden Rowenta Servis Avcılar ile iletişim kurmalısınız.

Elektrikli süpürgenin genel olarak yüksek sesle çalışan bir cihaz olduğunu söylemeliyiz. Ancak, bazı durumlarda, normalden daha yüksek sesle çalışmasına rastlayabilirsiniz. Süpürgenizden yüksek ve farklı sesler geliyorsa bu durum süpürge arızasını işaret eder. Bu noktada, süpürgenin motor kontrolünü sağlamalısınız. Ancak, motor kontrolünü sağladıktan sonra en kısa sürede Rowenta süpürge servis ile iletişim kurmalısınız.

Süpürgenizi uzun süre çalıştırdıysanız bir süre sonra yüksek ses sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Ancak, ciddi bir arıza da söz konusu olabilir. Bu noktada, ilk yapmanız gereken Rowenta süpürge servis numarasını aramak olmalı!

WEB: https://www.servisr.com

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır