Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56

Libelle Temizlik Robotu Teknik Servisi

Temizlik robotu satın almak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle Libelle olmalıdır. Libelle temizlik robotu; her şeyden önce toz torbasız olma özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra, seperatör adı verilen ayrıştırıcı sayesinde çok daha etkili bir temizlik sunmaktadır. Seperatör; hazneye gelen tüm tozları suya çarptırmaktadır. Bu sayede, milyonlarca toz parçasının suya yapışması sağlanır. Su haznesine sahip olan süpürgelere kıyasla Libelle temizlik robotlarının en önemli özelliğinin bu olduğunu söyleyebiliriz. Bakteri oluşumunun önüne geçilmektedir.

Libelle temizlik robotu sayesinde köşe bucak temizlik yapabilirsiniz. Sizin görmenizin imkansız olduğu tozları yok eden bu robot; ödemiş olduğunuz her bir kuruşu hak eden performansa sahiptir. Bunun yanı sıra, Libelle Servis olarak bizlere başvurduğunuz takdirde temizlik robotuyla alakalı olarak yaşamış olduğunuz tüm sorunların çözülmesi garantisini veriyoruz!

Libelle Servisi Günün Her Saatinde Hizmetinizde!
444 78 56 numarasını arayarak Libelle servisi ile yani bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz bu numara üzerinden temizlik robotunuzun arızasını bizlere aktarabilirsiniz. Bu sayede, çözüme dair Libelle servisi ekibi harekete geçecektir. İstanbul’un her noktasına hizmet sağlayan ekibimiz; kaliteli işçilik vaat etmektedir. Temizlik robotunuzun sorununun çözülmesi noktasında işçilikten memnun kalmadığınız takdirde bizlerle temas kurabilirsiniz. Vermiş olduğumuz işçilik hizmetinin bir yıl garantisi bulunmaktadır.

Sonuç olarak, Libelle servisi olarak başka hiçbir yerde bulamayacağınız servis hizmetini en uygun koşullarla sizlere sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır