Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56

Kadıköy Arnica Süpürge Servis Noktası

Arnica günümüzün en fazla tercih edilen markaları arasında bulunuyor. Özellikle markanın üretimini sağladığı elektrik süpürgeleriyle dikkat çekici bir yere sahip olduğunu belirtmek lazımdır. Ev hanımlarının sıklıkla tercih ettiği Arnica marka elektrik süpürgelerinde de zaman içinde arızalar ortaya çıkabilir. Son derece doğal durumlardan biri olan arızaları önlemek için servise danışmak yeterli olacaktır.

Arnica Servis elektrik süpürgelerinde karşılaştığınız küçük veya büyük çaplı arıza çözümleri için yanınızdadır. Cihazda yaşanan arızalar, performans sorunları gibi durumlarda servise danışabilir, sorunun hızlı bir şekilde çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Bunun için tek yapılması gereken şey ise dilediğiniz her an servis talebinde bulunmaktır. 444 88 48 numarasını arayarak servis talebinde bulunabilir, cihaz arızalarıyla ilgili aklınızda bulunan sorulara yanıt alabilirsiniz. Servis talebi oluşturduğunuzda bulunduğunuz konuma en yakın alanda bulunan servis ekibi tarafınıza gönderilmiş olacaktır.

Servis cihaz tamirinin yanı sıra tamiri mümkün olmayan parçalarında değişimini sağlar. Parça değişimi yapılmadan önce müşterinin onayı alınmakta olup, tamir sürecinde atılan her adımdan müşteri haberdar olacaktır. Parça değişimi yapıldığında değiştirilen parça Arnica Servis Kadıköy garantisi altında tutulur.

Bir yıllık süreç içinde parçada arıza meydana geldiği takdirde onarım işlemleri servis ekibi tarafından ücretsiz olarak sağlanacaktır. Ayrıca servis cihaz bakım işlemleri içinde yanınızda olacak bir adrestir. Bunun için dilediğiniz her an servis talebi oluşturmanız yeterlidir.

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır