Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56
İstanbul Profilo Servis

İstanbul’un En Kaliteli Profilo Servisi ile Tanışın

Özel İstanbul Profilo Servis adı ile yola çıkmış olduğumuz bu yolda, çokça adım kaydetmiş, İstanbul’da en çok tercih edilen firmalardan birisi olmayı başarmış durumdayız. Bizden destek alan ve Profilo marka cihazlarının teknik süreçleri için bizi tercih eden müşteri sayısı her geçen gün artıyor. Firmamız bireysel müşterileri de bulunan, ancak kurumsal ağırlıklı çalışan özel servis merkezleri arasında bulunuyor.

Birçok firmanın aksine, tüm İstanbul genelinde servis hizmeti sunuyor olması da yalnızca avantajlarından bir tanesi. Artık bozulan ya da tamire ihtiyaç duyan eşyalarınız için endişelenmek zorunda değilsiniz. Özellikle Profilo marka cihaz kullanıyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve bu sorunu çözmek konusunda önemli bir adım atabilirsiniz.

İstanbul Profilo Servis
İstanbul Profilo Servis

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Profilo servis İstanbul olarak İstanbul genelinde faaliyet gösteren firmamıza bu soru belki de her gün sorulmaktadır. 444 8 848 bize ulaşabileceğiniz sabit hattımızdır. Müşterilerimizin sorularını yanıtlamak ve beklentilerini boşa çıkarmamak adına sürekli olarak çaba harcıyor, hızlı bir servis hizmeti sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

1 yıllık parça ve işçilik hizmeti de sunuyor olmamız, sorunun tekrar yaşanmamasını sağlamak adına önemli adımlardan yalnızca bir tanesi. Profilo marka buzdolabı, çamaşır makinesi ya da fırınlar tarafımızdan tamiri sağlanan ürünler arasında bulunmaktadır. Siz de bu konuda içinizi rahat tutabilir ve bizi arayabilirsiniz. Sizi de hizmet vermek adına aramızda görmek istiyoruz.

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır