Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56

Garantili Nilfisk Teknik Servis Hizmetleri

Günümüzün hem kurumsal hem de bireysel alanlarda yaygın olarak kullanılan profesyonel süpürgelerini tasarlayan Nilfisk, yüksek motor gücü ile her alanda en etkili temizliğin yapılabilmesine yardımcı oluyor. Son derece gelişmiş teknolojiye sahip olan Nilfisk süpürgelerdeki tüm teknik arızaların hızlı ve kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilebilmesi amacı ile Nilfisk Teknik Servisi tarafından profesyonel çözümler sunulmaktadır. Servis çözümleri kapsamında süpürge ve temizlik makinelerindeki problemlerin en kısa zaman dilimleri içerisinde çözüme kavuşturulması amacı ile uzman ekibiyle seri müdahaleler gerçekleştirmektedir.

Nilfisk Servis Çayırova merkezinde tüm Nilfisk elektrikli süpürgelerin onarım işlemleri yalnızca alanında uzman ve teknik deneyime sahip olan personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzman teknikerlerden oluşan geniş kadrosu ile tüm Nilfisk elektrikli süpürge arızaları ile ilgili olarak tüketicilere ynaıt verebilmektedir. Elektrikli süpürgelerdeki tüm teknik arızalar için yüksek kalite standartlarına uygun olarak servis müdahalelerinde bulunulmaktadır. Özellikle de uzman ekipler tarafından gerekli olan onarım işlemleri hem servis merkezinde hem de ilgili adreste gerçekleştirilmektedir.

Yerinde servis hizmetlerinin bulunduğu Nilfisk Servisi ile birlikte artık elektrikli süpürgenizdeki arızadan vakit kaybetmeden en hızlı şekilde kurtulabilmeniz mümkün oluyor. Üstelik tüm işlemler 1 yıllık parça ve işçilik garantisi ile tüketicilere sunulmaktadır. Bu şekilde tüketicilerin ürünlerinde onarım sonrasında çok kısa bir süre içerisinde yeniden ortaya çıkabilecek aynı veya benzer sorunlardan dolayı maddi açıdan bir mağduriyet yaşamalarının önüne geçilmektedir. Tüketici odaklı bir servis hizmetleri için 7/24 kesintisiz olarak 444 78 56 numarasını arayabilirsiniz.

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır