Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56

Beyoğlu Dyson Süpürge Servisi

Dyson, elektrik süpürgesinde en fazla tercih edilen markaların başında bulunuyor. Dyson marka cihazlarda zamanla çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalara rastlanabilir. Bu tarz zamanlarda arızanın onarım işleminin ertelenmesi evdeki rutin işlerin aksamasına neden olabilmektedir. Evin en fazla kullanılan teknolojik cihazları arasında bulunan elektrik süpürgelerinin arızası durumunda ise temizlik açısından çeşitli sıkıntıların görülmesi kaçınılmaz hale gelir. Bu bakımdan konuya acil şekilde müdahale edilmesi büyük bir önem taşımaktadır.

Elektrik süpürgesi arızalarında yanınızda olacak Dyson Süpürge Servis konuya hızlı çözüm üretmesiyle ön plana çıkıyor. Cihazda karşılaştığınız büyük veya küçük çaplı arızalarda yanınızda olacak bu adres süpürgenin eski veriminde kullanılmasına yardımcı olacaktır. İstanbul’un her yerinden ulaşabileceğiniz bu adresi sadece telefonla arayarak servis talebi oluşturmanız yeterlidir. Bu adımdan sonra servis ekibi bulunduğunuz adrese kadar gelerek cihazı teslim alır. Sorunun büyüklüğüne bağlı olarak cihaz onarımı işlemleri birkaç haftalık süreç içinde tamamlanabilmektedir. Cihazın parçalarından kaynaklı durumlarda ise parça değişimi sağlanır.

Parça değişimi yapıldığında değiştirilen parçalar servis garantisi altındadır. Bir yıllık süreç içinde takılan parçalarda herhangi bir arıza meydana gelirse servis tarafından onarım işlemi ücretsiz olarak sağlanır. Ayrıca Dyson Servis Beyoğlu elektrik süpürgesi bakım işlemlerinde de danışabileceğiniz adreslerden biridir. Elektrik süpürgesi bakım işlemleri cihazın ömrünü uzatacağından dolayı bu işlemin belirli aralıklarla tekrar edilmesi oldukça önemli bir konudur.

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır