Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56

Arçelik Servis İstanbul’u Neden Tercih Etmeliyim?

Servis merkezimizi tercih etmeniz için çok fazla neden var ve bizler bu nedenleri her geçen gün biraz daha arttırabilmek adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Servis merkezimizde sizlere neler sunuluyor ve ne tür çalışmalar yapılıyor, dilerseniz birlikte göz atalım:

Garantili Yedek Parça ve Ürün Hizmeti:

Değerli ziyaretçilerimiz, Arçelik marka ürünleriniz ile ilgili yapılan çalışmalarda eğer ki yedek parça değişimi gerçekleşmişse 1 yıl garanti belgesini sizlere teslim ediyoruz. Bu sayede ilerleyen dönemlerde ürün ile ilgili en ufak bir sıkıntı yaşarsanız sizler de firmamızı arayarak ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Donanımlı Araç Desteği:

Teknolojinin bizlere sunduğu en özel araçlar ile birlikte yola çıkıyoruz ve sizlere daha hızlı ulaşabilmek adına bu araçlarımızı sürekli olarak yeniliyoruz. Donanımlı araçlarımız ile birlikte hizmet sunmak ve adreslerinize ulaşmak çok daha kolay! Her geçen gün artan araç sayımız ile birlikte ve kendi yol haritamız ile birlikte daha hızlı ulaşabiliyor ve daha kısa sürede ürünlerinizi sizlere teslim ediyoruz.

Eğitimli Teknik Kadro:

İşini iyi yapan ve gerekli sektörel eğitimi almış personelimiz ile sizlere daha üst düzey servis hizmetleri sunuyor ve ürünlerinizin geleceğini koruma altına alıyoruz. Yaptığımız çalışmalar ve müdahaleler ile birlikte sizler de Arçelik marka ürünlerinizin daha yüksek verim sunduğunu ve daha kaliteli bir şekilde karşınıza çıktığını görebilirsiniz. Güçlü kadromuz ve yaygın servis ağlarımız ile birlikte huzurunuza çıkıyor ve 444 78 56 numaralı çağrı merkezi telefonu ile sizlere hizmet veriyoruz.

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır