Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56

Arçelik Servis Artık Avrupa Yakasında da Hizmetinizde

Anadolu Yakasında sunduğu hizmetler ile birlikte müşterilerini fazlasıyla memnun etmeyi başaran firmamız, yoğun talep ve ilgi neticesinde artık Avrupa Yakasında da hizmet vermeye başladı! Servis ağlarını her geçen gün geliştiren firma daha fazla insana ulaşabilmek ve taleplere cevap verebilmek adına gelişimini sürdürüyor ve daha fazla insana ulaşabilmek adına kendi haritasını belirliyor.

Arçelik marka ürünlerinizi sizler de daha güçlü bir firmaya emanet etmek isterseniz artık Avrupa Yakasındaki firmamızdan destek alabilir ve bizlere bu adresten de ulaşabilirsiniz. Hizmet numaramız yine aynı ve 444 78 56 olarak karşınıza çıkıyor. Bu numarayı tuşladığınızda yetkili isimler sizleri karşılıyor ve adres bilgilerinizi kayıt altına alarak ilgili ekipler yönlendiriliyor. Anadolu Yakasın’da sunulan kaliteli hizmet Avrupa Yakası’na da taşmış durumda ve artık İstanbul’un her noktasına daha kısa sürede ulaşabiliyoruz.

Vakit kaybı yaşamamak adına tek bir numara ile hizmet veriyor ve farklı noktalara ekiplerimizi konuşlandırıyoruz. Kaliteyi ön planda tutmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına gelen mailleri detaylı bir şekilde kontrol ediyoruz. Daha kusursuz olmak ve insanları memnun etmek için beklentilere uygun hareket ediyoruz. Servis ağlarımız her geçen gün genişliyor ve ilk iş olarak Avrupa Yakası’na gidiyoruz. Bu haritayı biraz daha büyütmek ve genişletmek için çalışmalarımız sürüyor ve eğer sizler de bu çalışmaları takip etmek istiyorsanız web sitemizi takibe alabilirsiniz.

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır