Arçelik Servis İstanbul : 444 78 56

İstanbul Arçelik Klima Servisi 7-24 Hizmetinizde!

Arçelik Klima Özel Servisi olarak haftanın her günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Servis sektörünün kanayan yarası diyebiliriz hafta sonları için çünkü birçok kişi evde olduğu günler servis hizmeti almak istiyor ancak hafta sonu hizmet veren servis firmalarına ulaşmak pek de kolay olmuyor çünkü bu firmaların sayısı oldukça az! Hafta içi olduğu gibi hafta sonu da hizmetlerimize devam ediyor ve bize ulaşmanızı daha kolay hale getiriyoruz.

Arçelik marka klimalarınızın her türlü sorunu için bizleri haftanın her günü arayabilir ve adres bilgilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Arçelik markasının sorumluluğu altında çalışmak gerçekten kolay değil ancak biz bu sorumluluğu en iyi şekilde alıyor ve siz değerli müşterilerimize kaliteli servis hizmetleri sunuyoruz.

Klima kullanımında yapılan belli başlı hatalar var ve bu hataları en iyi şekilde belirleyerek pratik çözüm önerileri konusunda daha aktif hareket ediyoruz. Klima kullanımında nelere dikkat etmeniz gerektiğini, doğru kullanımın nasıl yapılması gerektiğini ve çok daha fazlasını sizinle paylaşıyoruz.

Arçelik gibi dünyaca ünlü bir marka için hizmet vermek bizi fazlasıyla mutlu ediyor ve bu mutluluğu da siz değerli müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Kaliteye önem veren ve kaliteyi ayaklarınıza kadar getiren profesyonel ekibimiz sayesinde sizler de ürünlerinizin geleceğini koruma altına alabilir ve daha kusursuz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonServis Çağır